ul. Batalionu Zośka 15, 59-220 Legnica

info@premed.legnica.pl

Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00

Aktualności w Specjalisycznym Centrum Diagnostycznym Premed w Legnicy

Uprzejmie informujemy, że w trakcie badania USG może być obecna jedna osoba towarzysząca (dorosła).

Z uwagi na dużą potrzebę koncentracji lekarza przeprowadzającego badanie, uprzejmie prosimy o NIEPRZYPROWADZANIE małych dzieci. 

Jednocześnie informujemy, że godziny rejestracji mają jedynie charakter orientacyjny. Czas badania może ulec wydłużeniu z uwagi na trudne warunki obrazowania lub zdiagnozowane nieprawidłowości płodu. Prosimy o wyrozumiałość.

UWAGA!!!

Uprzejmie informujemy, że osoby zainteresowane usługą nagrywania elementów badania ultrasonograficznego proszone są o przyniesienie WŁASNEGO nośnika USB.

Z dniem 01.11.2017 zakończyliśmy nagrywanie na płytach DVD, z uwagi na coraz mniejszą popularność tego nośnika.

Uprzejmie informujemy, że w naszym Centrum wprowadziliśmy możliwość wykonywania badania kardiotokograficznego (KTG) oraz możliwość konsultacji położnej.

Położna Violetta Makowska od września 2019 r. dołączyła do naszego zespołu. Jest osobą z ogromnym doświadczeniem zawodowym, niezwykle cenioną przez pacjentki. Przez wiele lat pracowała w bloku porodowym i oddziale patologii ciąży w Szpitalu w Legnicy oraz Szkole Rodzenia; jest także doradcą laktacyjnym.

Nasi lekarze ponownie pomyślnie przeszli zewnętrzną kontrolę przez audyt Fetal Medicine Foundation (Londyn) w zakresie jakości wykonywanych badań! Celem takiej kontroli jest sprawdzenie rzetelności i wiarygodności uzyskiwanych wyników oraz motywacja do przeprowadzania coraz to dokładniejszych badań.

Na skróty

Podstawowe badania ultrasonograficzne

Prosimy o zapoznanie się z ofertą naszego Centrum wybierając interesujący Państwa zakres usług.

Badania Prenatalne w Premed Legnica

Badania Prenatalne

Usg 3d/4d Premed Legnica
USG 3D/4D

Usg ginekologiczne

USG ginekologiczne

Badania kardiotokograficzne

Badania KTG

Jak do nas dotrzeć

SPRAWDŹ LOKALIZACJĘ CENTRUM DIAGNOSTYCZNEGO PREMED